Workshop multicultureel koken - Marokkaans

Verbreed je culinaire horizon en maak in een gezellige sfeer kennis met een typisch gerecht uit Marokko.

Verbreed je culinaire horizon en maak in een gezellige sfeer kennis met een typisch gerecht uit Marroko. De Marokkaanse keuken staat erom bekend gekruid te zijn. Meer nog dan die van andere Noord-Afrikaanse landen. Een bekend kruidenmengsel is Râs al Hânout. Dit is een mengsel van soms twintig of meer specerijen. Klaar om de Marokkaanse keuken te ontdekken?

In de workshops multicultureel koken leren onze keukenprins(ess)en van de multiculturele werkgroep je met plezier andere gerechten en oorden kennen. Ze tonen je de kneepjes van het vak en bovendien kan je genieten van een overheerlijk Marokkaans gerecht!

Deze workshop is een UiTPAS-activiteit. Bij deelname aan deze activiteit spaar je 1 punt. Heb je een UiTPAS voor kansengroepen, dan kom je in aanmerking voor korting op de deelnameprijs. Meer informatie over UiTPAS vind je op www.wielsbeke.be/uitpas.

Extra info
De workshop vindt plaats van 19u00 tot ±21u30.

Min. 5 deelnemers - Max. 15 deelnemers

Deelnameprijs met UiTPAS aan kansentarief: €4


Heeft u een UiTpas aan kansentarief en wenst u tickets te kopen?
Neem dan contact op met cultuur@wielsbeke.be of 056 67 32 70.

Tickets bestellen

Locatie Datum en uur Beschikbaarheid
Zaal Mozaïek - Sint Bavostraat 6, 8710 Sint-Baafs-Vijve woensdag 8 november 2023 - 19:00 4 tickets beschikbaar Tickets bestellen